سفارش تبلیغ
صبا ویژن
خاطرات دکتر بالتازار
   مشخصات مدیر وبلاگ
 
    آمارو اطلاعات

بازدید امروز : 52
بازدید دیروز : 86
کل بازدید : 1229021
کل یادداشتها ها : 2015

نوشته شده در تاریخ 96/4/1 ساعت 12:10 ص توسط دکتر بالتازار


آب خوردن به همراه غذا (ابتدا یا وسط غذا یا انتهای آن) معده را نابود می کند. همراه غذا دوغ، آب، ماست، سالاد و نوشابه نخورید؛ تنها سبزی خوردن و زیتون همراه با غذا مجاز است.
^ 96/3/18 - تغییر : [??احرار] 96/3/23
- نوسازی - نظر
خدارو شکر دکتر هم به طب اسلامی و کاربردی و غیر تجاری متمایل شده اند - سربازآقا (پاسخ)

دکتر جون یه دفعه بگو غذا خورید دیگه - آیینه سکندر (پاسخ)

نظر

+ خوب جویدن غذا جذب آن را کامل میکند و از مشکلات معده و روده جلوگیری میکند. پس از نهار چند دقیقه دراز بکشید و پس از شام دقایقی راه بروید.
^ 96/3/18 - تغییر : [2-انتظار] 96/3/19
- نوسازی - نظر

+ اجبار کودکان در خوردن غذا و چاقی در کودکی باعث افزایش استعداد بیماری های فشار خون، چربی خون، بیماری قلبی و سکته در بزرگسالی می شود. به سلامت کودک اهمیت دهیم، نه به چاق شدن او به هر قیمتی.
^ 96/3/18 - تغییر : [2-انتظار] 96/3/19
- نوسازی - نظر

+ برای لاغر شدن تنها قرص و دارو کافی نیست؛ تحرک داشتن و غذای طبیعی ضروری است. سبزی و میوه بیشتر مصرف کنید و غذا های چرب و شیرین را به حداقل برسانید.
^ 96/3/18 - تغییر : [2-انتظار] 96/3/19
- نوسازی - نظر

+ بهترین رژیم غذایی برای ورزشکاران استفاده از غذا های طبیعی (سبزی میوه، گوشت و ماهی و تخم مرغ و حبوبات) است. مکمل های ورزشی تنها در 2 % از ورزش کاران (که حرفه ای باشند) کاربرد دارند.
^ 96/3/18 - تغییر : [2-انتظار] 96/3/19
- نوسازی - نظر

+ دیر خوابیدن، بی تحرکی و خوردن شیرینی جات و غذا های پر انرژی باعث کوتاهی قد کودکان می شود.
^ 96/3/18 - تغییر : [2-انتظار] 96/3/19
- نوسازی - نظر


**       *
  پیام رسان 
+ شما برای تحقق کلام رهبر معظم که فرمود ،، آقایی و سروری دلار را بشکنید ،، چه کردید ؟ آیا در سفرهای خارجی خود ارز کشور مقصد را بر دلار ترجیح دادید یا نه ؟

+ راستی آدرس کانالم در سروش آینه ( طب اسلامی ایرانی )tebeirany@. لطفا سر بزنین و به دوستانتان هم معرفی کنین . ممنون.

+ مجلس ما که گل و بلبله . گل و بلبلا ... نظارت . اگه وقت کردین یه کوچولو به عملکرد دولتیان در برجام نظارت کنین . البته دست خودتون هم تو حناست ولی اون قسمت که مربوط به دولته ... آه .. کجایی مدرس .

+ با بلندگو اعلام می کنم تا گوش های سنگین قوه قضاییه بشنوه ... قبل از اینکه روحانی متواری بشه محاکمه اش کنین ... یا قبل از اینکه تو استخر فرعون غرق بشه و بی شرفا ازش امام زاده درست کنن محاکمه اش کنین . خیانت او کمتر از بنی صدر نبود .

+ ملت شریف ایران ، یادتان هست ... یادش به خیر یه روزی بود که هر روز میومدیم پارسی . الان تقریبا یه سال هست که ارتباطم کم رنگ شده . دلم تنگ شد برای دوستان ... سلام بر دوستان پارسی بلاگ .

+ ملت شریف ایران یادتان هست؟ این ما بودیم که با برجام مشکل آب شما رو حل کردیم و در دولت دوزادهم باز این مابودیم که موهبت تلگرام را به شما ارزانی داشتیم...

+ *کسی که به دشمنش و دشمن ملتش اعتماد کنه با حمارطاحونه چه فرقی داره ؟؟؟*

+ *کسی که غیرت نداره دین نداره . کدوم آدم شریفی می تونه تحمل کنه که دشمن هر وقت خواست دوربین رو روشن کنه و از خونه اش - محل کارش و ... فیلم بگیره ؟ هر وقت دلش خواست صدای ما رو ضبط کنه ؟ هر وقت دلش خواست بعضی پیام ها رو به ما نرسونه ؟*

+ *مردم سالاری دروغ بزرگ غرب بود برای پوشش دیکتاتوری سرمایه داران .*

+ *اگه شبکه ملی راه بیفته هزینه هامون یک ششم میشه و سرعت اینترنت چند برابر . کجایند اون مدعیان دروغین مردم سالاری و اصلاح طلبی ؟ تلاش برای رهایی از اشراف اطلاعاتی دشمن از نون شب هم واجب تره . چرا پشت گوش میندازید ؟*
طراحی پوسته توسط تیم پارسی بلاگ